3 balíky plugin + 1 zdarma

3 balíky plugin + 1 zdarma


Součástí práce ve studiu je používání plugin. Na internetu jich nalezneme nespočet. Na výběr máme jak komerční software tak velmi dobré varianty zdarma. V tomto videu vám ukáži 3 free balíky + 1 plugin navíc.

Pluginy ve studiu

Použití plugin je předmětem vášnivého zájmu všech zvukařů:)) Tyto software, mající konkrétní účel nalezneme na internetu všude. Jsem velký zastánce přístupu méně je více. Smyslem není mít v počítači nekonečný list plugin, které často ani nepoužijeme.

Efektivnější strategií je mít naučené a vyzkoušené 2 – 3 varianty ke všem základním procesům (Ekvalizace , komprese atd.) a netrávit čas zbytečným hledáním dalších a dalších plugin.

Všechny nahrávací software obsahují paletu kvalitních plugin, které stačí k vytvoření dobrého mixu.

Někdy ale chceme portfolio našeho vybavení rozšířit. Můžeme sáhnout po nějakých komerčních pluginech. Ale dříve než to uděláme, stojí za to hledat Free alternativy k těmto produktům.

Kvalitně a zdarma

Ve videu vám ukáži 3 balíky plugin + 1 zdarma, které pokrývají téměř jakoukoliv situaci ve studiu. V uvedených balících dostanete 62! špičkových plugin zdarma. Jejich použitím ušetříte doslova tisíce korun.

Video

Pluginy ve videu

Balíky
Dead Duck – Free Effects Bundle (24 plugin)
Blue Cat Audio – Bundle Freeware Pack (6 plugin)
Melda Production – MFreeFXBundle (31 plugin)

Měřák
TBProAudio- mvMeter

3 balíky plugin + 1 zdarma

SHARE IT:

Leave a Reply