Poslední video 2018 na Blogu oToman Studia

Poslední video 2018 na Blogu oToman Studia


Vítejte u posledního videa 2018 na stránkách Blogu oToman studia! Letošní rok je u konce, dovolte mi poděkovat za další skvělý rok s vámi na stránkách blogu.


Nejdříve, děkuji všem za skvělou zpětnou vazbu a za další rok kdy se na blogu snažím přinášet obsah, který pomáhá vám, majitelům domácích studií.

Domácí studio v čase

Blog prošel vývojem a ve videu se zmiňuji o zpětné vazbě, kterou jsem nedávno dostal. Tento příběh by vás měl motivovat k tomu, aby jste vytrvali v tvorbě nahrávek ve vašich studiích. Stejně jako obsah blogu, který se vyvíjí a neustále zlepšuje, vidím práci v domácích studiích. Vytvořte si složku a do ní ukládejte vše co jste doposud nahráli. Za jeden rok uvidíte, jak se vaše práce posunula.

Co chcete dosáhnout příští rok?

Jaké plány máte ve vašem studiu na příští rok? Jaký je váš největší cíl? Čeho by jste chtěli dosáhnout? Dejte mi vědět. Napište mi do komentářů u videa. Inspirujte ostatní a podělte se o své vize do nového roku.

Video

Poslední video 2018 na Blogu oToman Studia

SHARE IT:

Commenting area

 1. Petr Kyrian 23.12.2018 at 20:52 · · Odpovědět

  Ahoj Tomáši.
  Předně chci poděkovat za blog a jeho obsah, jakožto i za Tvůj osobní přístup k mailovým dotazům. Blog je v Česku ojedinělým projektem a i když občas zaznamenám snahu o podobný projekt, žádný z tvůrců nemá tolik trpělivosti a energie udržovat to celé v chodu a pravidelně aktualizovat. Mě Tvůj blog, konzultace a v podstatě nekončící výměna názorů dovedla od nesmělých nahrávacích pokusů v kanceláři k vybudování studia a pravidelné práci v něm. Díky.
  V novém roce plánuju obohacení akustických úprav v nahrávací místnosti o několik dalších prvků, rád bych si pořídil mikrofon Shure SM7B. Letos jsem nahrál celkem 28 songů, plán pro příští rok je dvojnásobek… Zlepšit se chci v masteringu, rezervy mám v ekvalizaci některých instrumentů. Čím víc toho vím, tím lépe vidím, co všechno ještě nevím a neumím, na tom chci samozřejmě pracovat. A hlavně, chci dosáhnout toho, že až Ti pošlu mixy na posouzení, sedneš si z mojí práce na zadek – to je ale záležitost na delší dobu, než je jeden rok…
  Hezké a klidné vánoce.
  Petr

  • Ahoj,

   ty jsi skvělý úkaz toho, že domácí studio je zcela plnohodnotná platforma pro vytvoření dobré nahrávky. Já vidím ten obrovský posun a přeju ti ať se ti daří. Mám z tvého posunu fakt radost, to je to co dává celému blogu smysl.

   Takže, zadek přiraven a val to do mě!:)

 2. Ahoj, nemohu nikde najít podrobněji popsaná logical editor z Cubase. Jde mě o zvýraznění určitých dob v taktu. např. řada hi-hat napsaná štetcem a zvýraznění 1 a 3. doby atd …

  • Zdravím Zdeňku, tohle jsou už pokročilejší záležitosti. Ale v češtině pravděpodobně takový obsah není. Project a Logical editor jsou skvělé nástroje, ale chce to pochopit jak fungují. Pak už je to takové malé programování. Nicméně, video jak na to, je vidět třeba zde:https://www.youtube.com/watch?v=iAbK-QQJI2g

 3. Hosana , to je přesně ono. Byl jsem zvyklý na logical editor v Cubase 2,01 ještě na ATARI ST a tam to bylo mnohem jednodušeji a přehledněji bez parametrů na videu, Budu muset dostudovat díky moc

Leave a Reply