Otevírám oToman Studio Academy: Kompletní Přístup!

Otevírám oToman Studio Academy: Kompletní Přístup!

Nový produkt je zde! Dnes otevírám přístup do novinky s názvem oToman Studio Academy: Kompletní Přístup!

Co je Kompletní Přístup?

Jedná se o kombinaci 3 klíčových produktů OSA, které můžete získat nejjednodušší formou. Nikdy předtím nebylo možné získat tyto produkty dohromady za tuto cenu.

Podívejte se na tento web, kde naleznete další informace.

Co Kompletní Přístup obsahuje?

Tři základní komponenty:

1.Přístup ke všem Online kurzům oToman Studio Academy
2.Přístup do uzavřené komunity s názvem Kompletní Přístup
3.2x Online konzultace s oTomanem

Co vše se tak naučíte?

Získáte přístup k online kurzům, které obsahují témata jako je příprava vašich projektů na mix, kompletní ekvalizace mixu nebo práce s kompresorem. Jen tyto kurzy mají hodnotu více než 10.000,-

Stanete se součástí uzavřené komunity stejných nadšenců jako jste vy. Zde budeme moct sdílet nejen vše co se vám osvědčilo či povedlo, ale můžete se zeptat na řešení jakéhokoliv problému nejen mě osobně, ale i ostatních členů komunity.

Ale nejen to. Můžete získat i dvě online konzultace s oTomanem. Konzultace je produkt, který vám umožní posunout výsledky ve vašem studiu skokově vpřed. Můžete se zeptat na cokoliv. Získáte mou osobní zpětnou vazbu, ale i záznam z konzultace ke kterému se budete moct kdykoliv vrátit.

Získejte kontrolu nad vaším studiem za pomocí 3 produktů oToman Studio Academy již dnes!

Pouze do konce června

Pozor, tato nabídka je časově omezená. Kompletní přístup otevírám za zaváděcí ceny. Ty budou platit pouze do půlnoci 30.6.2024. Pak se cena zvýší.

Živé vysílání

Ještě mi dovolte připomenout živé vysílání s oTomanem, které proběhne 19.6.2024 od 20:00. Přijďte se zeptat na cokoliv. Vysílání proběhne na této adrese. Pokud se nebudete moct dostavit ve středu večer, nevadí. Záznam bude k dispozici.

Těším se na osobní setkání a že se potkáme v komunitě!

Podívejte se na krátké video ve kterém vám vše vysvětlím.

SHARE IT:

Comments are closed.