Užitečné zdroje pro domácí studia – Free PDF

Užitečné zdroje pro domácí studia – Free PDF

Užitečné zdroje pro domácí studia – Free PDF. Chcete ve volném čase načerpat nové informace o tom jak zlepšit zvuk v domácím studiu? Připravil jsem pro vás free pdf průvodce.

Využijte volný čas

Protože současná situace nás stále nutí být v domácí karanténě, připravil jsem pro vás free pdf průvodce, ve kterém naleznete užitečné zdroje o nahrávání a práci se zvukem.

V pdf dokumentu naleznete odkazy na stažení multitrackových stop pro cvičení mixu, moje oblíbené blogy, knihy nebo facebookové skupiny. Vybral jsem takové zdroje, které sám používám a rád se k ním vracím. Internet samozřejmě nabízí nepřeberné množství informací. Je třeba si vybírat správné zdroje. Doufám, že vám průvodce pomůže k orientaci a dá vám inspiraci kde hledat dále.

PDF Užitečné zdroje pro domácí studia stáhnete zde.

Nová konzultace Online

Možná jste zaznamenali, že nabízím novou formu konzultace s oTomanem. Nastavil jsem tuto službu tak, aby byla co nejvíce dostupná a v tento okamžik umožňuje výuku i v karanténě.

Osobní konzultace online

Nejdříve, co je konzultace online?

1.Proškolení na vámi zvolené téma v rámci nahrávání a práce se zvukem v domácím studiu. 90 minutové internetové video spojení, které je kombinací výuky, strategického sezení a použití vhodných postupů ve vašem studiu.

Všechny hovory jsou zaznamenány, takže se budete moci později ke všemu vrátit. Nemusíte si dělat během sezení poznámky. Budete se moci plně soustředit na obsah konzultace. Záznam konzultace budete mít k dispozici na soukromém linku na cloudovém úložišti Dropbox.

2. Neomezený koučink přes email. I po skončení dohodnuté konzultace mi můžete napsat email a získat mou zpětnou vazbu k aktuálním problémům, které řešíte. Na základě strategií, které se společně naučíme a které budete zavádět do praxe mi můžete napsat v okamžiku kdy budete řešit nové otázky plynoucí z vašeho aktuálního postupu.

3. U větších variant konzultace (viz níže) zhodnocení vašeho mixu. Zašlete mi váš mix a já vám dám zpětnou vazbu jaká zlepšení by se v něm dala udělat. Toto zhodnocení vám zašlu emailem do 3 pracovních dnů od obdržení nahrávky.

Tato nová podoba konzultace je nastavena tak, aby jste z každého sezení získali maximum.

Nejdůležitější změna je, že nyní jsou konzultace rozdělené do balíčků. Původní 3 hodinový blok jsem zkrátil na 90 minutové sezení. Z praxe jsem zjisti, že kratší sezení vám dá více než 3 hodinový blok. Zároveň se sezení opakuje nejméně dvakrát. Cena i délka sezení je tedy stejná, pouze rozdělená na dva hovory.

Výběr variant

Konzultaci nabízím ve třech variantách. Vždy se jedná o balíčky na více sezení. Jedno sezení trvá 90 minut. Zjistil jsem, že je téměř nemožné dosáhnout výsledků během jednoho sezení i když je celodenní. Proto jsou 2 sezení minimum.

Základní
2 videhovory x 90 minut + neomezený email koučing

Střední
4 videhovory x 90 minut + neomezený email koučing + zhodnocení 1 vašeho mixu

VIP
6 videhovorů x 90 minut délka jeden hovor + neomezený email koučing + zhodnocení 3 vašich mixů

Zjednodušil jsem i objednávání konzultace. Nové formuláře naleznete zde

Video

[thrive_leads id=’6350′]

Užitečné zdroje pro domácí studia – Free PDF

SHARE IT:

Comments are closed.