Jak dokončit více nahrávek v roce 2021

Jak dokončit více nahrávek v roce 2021

Jak dokončit více nahrávek v roce 2021? Jak v domácím nahrávacím studiu využít efektivně čas? V novém roce 2021 použijte strategii z knihy rok za 12 měsíců. Dokončete více nahrávek za kratší dobu.

Více nahrávek v roce 2021

Na prahu nového roku jistě přemýšlíte jaké cíle chcete ve studiu dosáhnout v novém roce 2021. Plánování je součást úspěšné strategie pro dokončení nahrávek v domácím studiu.

Jedním z největších problémů je nedostatek času. S tím jde ruku v ruce i disciplína, jak s časem ve studiu zacházíme. Loňský rok nám ukázal, že je mnoho co nemůžeme mít pod kontrolou.

Jsou ale věci, které kontrolovat můžeme. Jednou z nich je, jak budeme využívat čas, který máme k dispozici.

Rok za 12 týdnů

Koncept, který můžeme ve studiu aplikovat popisuje název knihy Rok za 12 týdnů.

Základní myšlenka knihy je jednoduchá. Každý z nás na konci roku začne zvyšovat svou produktivitu. S blížícím se koncem roku cítíme, že chceme věci dotáhnout a uzavřít. Tato motivace se dá použít vědomě, nejen na konci roku.

Můžeme si sami určit „svůj konec roku“, který je ohraničen 12 týdenním cyklem.

12 týdnů je dostatečně dlouhá doba na ukončení vytyčeného cíle, ale dostatečně krátká na kontrolu jak si ve vytyčeném cíli vedeme.

Smyslem je, že si uvědomujeme, že na každém dni a týdnu záleží. Můžeme si naplánovaný cíl rozložit do jednotlivých týdnů. Každý týden zhodnotíme zda jsme zadané úkoly splnili.

Samotná myšlenka knihy není nijak přelomová, ale dává nám jednoduchý nástroj jak lépe kontrolovat jak s časem ve studiu zacházet.

Pro plánování můžete použít tento jednoduchý Online kalendář: www.pdfcalendar.com Vytiskněte si kalendář a mějte ho stále před očima. Budete mít kontrolu nad tím, zda se vám daří plnit naplánované úkoly.

Video

[thrive_leads id=’6350′]

Jak dokončit více nahrávek v roce 2021

SHARE IT:

Comments are closed.