NOVÁ Online Konzultace s oTomanem je ZDE!

NOVÁ Online Konzultace s oTomanem je ZDE!

Nová podoba online konzultace s oTomanem je zde! Tato služba je v reperotáru oToman Studio Academy již dlouho, ale dnes vám chci představit novou podobu této pomoci pro majitele domácích nahrávacích studií!

Nová Online Konzultace s oTomanem je ZDE!

Začátek září máme spojený s vstupem do škol a nejinak tomu je na oToman Studio Academy! Dnes vám chci představit novou podobu Online konzultací s oTomanem!

Konzultace nejsou novinkou v rámci oToman Studio Academy. Nová je podoba, jak budou nyní konzultace probíhat. Pojďme se podívat jak vám nová podoba konzultace pomůže zlepšit nahrávky ve vašich studiích!

Co je online konzultace?

… Nejdříve .. co je přesně online konzultace s oTomanem?

Osobní ONLINE koučink na téma nahrávání a práce se zvukem ve vašem nahrávacím studiu.1.Proškolení na vámi zvolené téma v rámci nahrávání a práce se zvukem v domácím studiu.

90 minutové internetové video spojení, které je kombinací výuky, strategického sezení a hledání vhodných postupů ve vašem studiu.

Všechny video hovory jsou zaznamenány, takže se budete moci později ke všemu vrátit. Tak se můžete plně soustředit na obsah konzultace. Záznam konzultace budete mít k dispozici pod vaším účtem v prostředí oToman Studio Academy. (I s ostatními zakoupenými kurzy).

Prostředí konzultace je upravené tak, že si zde budete moct psát poznámky, připojit jakékoliv soubory a mít všechny informace pod jednou střechou.


2.Neomezený koučink přes email.

I po skončení dohodnuté konzultace mi můžete napsat email a získat mou zpětnou vazbu k aktuálním problémům, které řešíte. Na základě strategií, které se společně naučíme a které budete zavádět do praxe mi můžete napsat v okamžiku kdy budete řešit nové otázky plynoucí z vašeho aktuálního postupu.


3.Zhodnocení vašeho mixu.

Zašlete mi váš mix a já vám dám zpětnou vazbu jaká zlepšení by se v něm dala udělat. Toto zhodnocení vám zašlu mailem do 5 pracovních dnů od obdržení nahrávky.

Co je nového?

Nová podoba konzultace přináší několik změn:

1. Vše pod jednou střechou v jednom účtu oToman Studio Academy.

Zásadní novinka je, že nyní budou konzultace součástí vašeho účtu oToman Studio Academy.To znamená, že všechny kurzy nyní naleznete společně s konzultacemi pod jedním přihlášením, pod jedním účtem.

2. Nové komplexní prostředí prostředí – Poznámky, sdílení dat.

Konzultace budou probíhat v rozhraní, které kromě samotného video hovoru umožní psát poznámky, připravit si otázky předem, sdílet data jako audio soubory či odkazy na další typy dat. Každá konzultace představuje virtuální online třídu, která je vybavena vším potřebným pro komplexní online výuku.

3.Záznam každé konzultace k dispozici na jednom místě.

Z každé konzultace vznikne video záznam. Ten bude vložen do příslušné lekce do 24 hodin od ukončení konzultace. Video bude sloužit jako materiál, ke kterému bude možné se kdykoliv vrátit a cokoliv si připomenout.

4.Připravené návody

Vstup do prostředí konzultace vám usnadní připravené video a pdf návody. Dříve než přistoupíme k samotné konzultaci, budete vědět přesně co máte dělat.

5.Nově 3 varianty.

Všechny varianty konzultace jsou balíčky více sezení. V nabídce jsou nyní tři varianty:

2×90 minut
– 4×90 minut
– 12×90 minut

Pokud potřebujete řešit pouze menší problémy, nebo naopak chcete dlouhodobější, komplexnější koučink, můžete si vybrat z objemu sezení, které budou vaší situaci vyhovovat nejlépe.

6.Splátkový kalendář

Další novinkou je možnost platit za konzultace postupně. Každá varianta kromě možnosti zaplatit rovnou plnou cenu umožňuje platit na splátky. Podle konkrétní verze lze platbu rozložit na menší, měsíční splátky.

Problém domácích studií č.1?

Víte jaký je největší problém současných domácích studií?

Izolace.

Dnes není složité studio vybavit. Problém představuje skutečnost, že domácí studia si pořizují začínající zvukaři bez jakéhokoliv proškolení, jak studio funguje.

Neví jak použít jednotlivé komponenty. Jak fungují mikrofony, nahrávací software. Jaký je rozdíl mezi záznamem, mixem a masteringem…

Vybavení studia (které může bez správných informací) stát zbytečně tisíce navíc, je jen začátek. Začínající zvukaři se často upínají právě na tento první krok. Až poté zjišťují, že dojít k finální nahrávce vyžaduje mnohem více než nákup mikrofonu nebo zvukové karty.

V tento moment si začínají klást otázky jako:

– Jak správně použít mikrofon?
– Jak hlasitě mám zvuk nahrát?
– Jak upravit nahrané stopy?
– Jak použít kompresor na basu, ekvalizér na zpěv?
– Jak fungují jednotlivé funkce mého nahrávacího software?
– Co je to mix a mastering?
– Problém je, že tyto otázky nemají komu položit.

Nemají zkušenějšího rádce který by jim základy studia vysvětlil. Průvodce, který by jim pomohl dělat první kroky ve světě studiové práce.

Nahrávání se opírá z velké části o znalost techniky a technologie. Technická část je překážka natolik odrazující, že začínající zvukaři svoji cestu k vysněným nahrávkám vzdají dříve než ji začnou!

Existuje lepší cesta!

Mám pro vás dobrou zprávu!

Již nemusíte procházet stejně složitou cestou jako já. Nabízím vám zkratku, lepší způsob jak začít nahrávat rychle, vědomě. Tak, že budete mít vaše studio pod kontrolou. Získáte potřebné znalosti a sebevědomí aby jste začali nahrávat dle vašich představ.

Proto je zde Online konzultace s oTomanem!

Tento produkt oToman Studio Academy vám pomůže zlepšit vaše dovednosti v domácím studio za nejkratší možnou dobu, způsobem, který vám dá odpovědi na jakékoliv vaše otázky. Společně nalezneme řešení na vaše konkrétní problémy ve vašem studiu.

Podívejte se na web online konzultace zde.

Co se během konzultace naučíte?

– Jak studio vybavit.
– Základy nahrávacího software.
– Základy editace a úprav stop.
– Základy nahrávání a mikrofonních technik.
– Základy mixu.
– Základy masteringu.

…zeptat se můžete na cokoliv!

Jaké výhody vám konzultace přinese?

– Získáte systém jak ve vašem studiu postupovat.
– Konzultace proběhne ve vašem studiu v prostředí, které znáte.
– Můžete se zeptat na cokoliv.
– Ušetříte čas při hledání a ověřování odpovědí na vaše problémy.

Dostanete konzistentní informace, ne kusé fragmenty, které můžete načerpat z Youtube videí nebo internetových fór.

Preferuji filozofii, vytěžit maximum z vybavení, které vlastníte nyní. Neporadím vám abyste si pořídili nejnovější verze nahrávacích softwarů a studiového vybavení. Moje rady budou směřovat k tomu, abyste chápali, jak vaše současné vybavení funguje a jak ho co nejefektivněji využít.

Věřím, že kvalita nahrávek nespočívá v tom, kolik za vybavení utratíme, ale jak ho umíme využít.

Co máte dělat?

Je to jednoduché.

1.Navštivte prodejní stránku online konzultace.
2.Seznamte se s novou podobou konzultací.
3.Neváhejte a jděte do toho, změňte vaše nahrávky již dnes.

Napište mi, pokud vás cokoliv zajímá.


Budu se těšit že se uvidíme osobně!

Video

NOVÁ Online Konzultace s oTomanem je ZDE!

SHARE IT:

Comments are closed.