Nový obsah 2023 – Dotazník (+ 50% Sleva na kurzy)!

Nový obsah 2023 – Dotazník (+ 50% Sleva na kurzy)!

Jaký obsah by jste chtěli vidět v roce 2023 na stránce Blogu oToman Studia? Pomozte mi zlepšit obsah blogu vyplněním dotazníku. Najděte si 10 minut času a získejte kod na 50% slevu na online kurzy oToman Studio Academy!

Děkuji za rok 2022!

Jsme na konci roku 2022 a chtěl bych vám poděkovat za to, že spolu tvoříme blog oToman Studia! Cílem a smyslem blogu je pomoci vám, majitelům domácích nahrávacích studií plnit si sny a tvořit nahrávky, které vám budou přinášet radost. Cesta k vysněným nahrávkám je možná a proto tvořím blog a obsah pro vás, pro hudebníky a zvukaře v domácích studiích.

Díky vám všem za sdílení, zpětnou vazbu, sledování blogu a za to že jste zde! Na začátku roku 2023 mám na vás jednu prosbu. Pomozte mi zlepšit obsah blogu i v novém roce. Věnujte 10 minut vyplnění dotazníku a získejte kupon na 50% slevu na kurzy oToman Studio Academy.

Nový obsah 2023 – Vyplňte dotazník

Snažím se tvořit takový obsah, který vám má pomáhat co nejrychleji dosáhnout hotové nahrávky. Je pro mě velmi důležité vědět, co právě řešíte ve vašem studiu, JAKÝ OBSAH vám pomůže NEJVÍCE. Proto jsem připravil dotazník, ve kterém se vám zeptám na otázky, které mi pomohou zlepšit obsah, který pro vás tvořím.

Věnujte prosím 10 minut vyplnění tohoto dotazníku. Na jeho konci získáte kód na 50% slevu na všechny online kurzy oToman Studio Academy. Jeho vyplnění vám zabere maximálně 10 minut a výrazně mi tím pomůžete k dalšímu vytváření obsahu v roce 2023.

Předem vám děkuji za vyplnění dotazníku a budu se těšit na naše setkávání i v novém roce 2023!

oToman

Video

Nový obsah 2023 – Dotazník (+ 50% Sleva na kurzy)!

SHARE IT:

Comments are closed.