Pluginy zdarma? – Kilohearts Essential

Pluginy zdarma? – Kilohearts Essential

Pluginy zdarma? – Kilohearts Essential. Jak smysluplně obohatit arzenál plugin v domácím studiu? Zkuste skvělou sadu Plugin Kilohearts Essential. Balík obsahuje 32 plugin, které pokrývají základní zvukařské práce, jako je úprava dynamiky a frekvenční stránka mixu. Nalezneme zde také mnoho plugin ke kreativní práci, které umožňují měnit a upravovat barvu původní stopy.

Pluginy zdarma? – Kilohearts Essential

Nic není zadarmo. Obzvlášť pokud to má za něco znát. Nicméně … Máme štěstí, že se firmy naučily lákat zákazníky na část jejich produkce která je zdarma. To nám umožňuje získat skvělé nástroje pro práci v domácím studiu skutečně zadarmo. Samozřejmě, že tím výrobci sledují dlouhodobě možnost něco prodat. To ale neubírá nic na kvalitě těchto vzorků.

Ne jinak je tomu u balíku plugin s názvem Kilohearts Essentials. Tato sada obsahuje 32 plugin, které pokrývají jak základní činnosti ve studiu jako je úprava dynamiky a frekvenční části mixu. Velká část tvoří pluginy, které jsou více kreativní a spadají do oblastní „obarvování“ zvuku.

Jak se dají použít pluginy Kilohearts

Kilohearts je firma, jejíž produkci vnímám hlavně ve vztahu k moderní, hlavně elektronické hudbě. Nicméně, většina efektů se dá použít pro úpravu mixu, který je postavený na živých nástrojích.

Mám rád pluginy, které jsou jednoduché a neodvádějí pozornost od samotné úpravy zvuku. Balík plugin Essentials plní skvěle to co má a zároveň nabízí jednoduché a čisté prostředí.

V placené části nabízí firma i možnost pořídit prostředí ve kterém můžeme pluginy použít tak, že je lze různě řadit a rozložit do pěti frekvenčních pásem. Takže Essentials představují jakési základní stavební kameny, ze kterých můžeme vytvořit multiefekt. Toto řešení se jmenuje Multipass. To pro základní chod plugin nepotřebujeme.

Pluginy můžeme standardně zapojit jak v insertu tak v sendu.

Instalace

Instalace je jednoduchá. Na stránce výrobce si zažádáte v záložce Download o zaslání instalačního balíku na váš email. Ten vám je během pár minut zaslán. Zde si stáhnete instalační balíček a během instalace pouze vyberete jaký formát plugin (VST nebo AAX) chcete použít. Vše netrvá déle než 5 minut a instalace je skutečně jednoduchá. Není již dále potřeba použít licenční klíče, po instalaci jsou pluginy ihned připravené k použítí.

Jaké pluginy balík obsahuje?

3-Band EQ,Bitcrush,Channel Mixer,Chorus,Comb Filter,Compressor,Delay,Distortion,Dual Delay,Dynamics,Ensemble,Filter,Flanger,Formant Filter,Frequency Shifter,Gain,Gate,Haas,Ladder Filter, Limiter,Nonlinear Filter,Phase Distortion,Phaser,Pitch Shifter,Resonator,Reverb,Reverser,Ring Mod, Stereo,Tape Stop,Trance Gate.

Přesnější popis jednotlivých plugin nalezne ve videu nebo na webu výrobce.

Video

Pluginy zdarma? – Kilohearts Essential

Chcete skvělé pluginy zdarma? – Kilohearts Essential

SHARE IT:

Comments are closed.