Pozvánka na Živý Stream 21.4.2022

Pozvánka na Živý Stream 21.4.2022

Pozvánka na Živý Stream 21.4.2022 – 20:30. 50 díl otázek a odpovědí s oTomanem proběhne živě. Pojďme se setkat při živém vysílání na kterém se mě budete moct zeptat na cokoliv co vás o nahrávání ve studiu zajímá!

Pozvánka na Živý Stream

Pozor!:) Pojďme se setkat živě!

Přiblížil se 50. díl ze série oTázky a odpovědi s oTomanem.

Tento výroční 50. díl bude živý a budeme se moct osobně setkat při live streamu, který se bude konat 21.4.2022 – 20:30. Můžete se živě zeptat na cokoliv, co vás zajímá o práci se s zvukem v domácím nahrávacím studiu!

Kdy a kde na Vysílání?

Kdy:21.4.2022 od 20:30
Kde: Stream bude vysílaný na této stránce.

Otázky

Otázky mi můžete poslat předem na stránce streamu. Dole na stránce je připravený odkaz na formulář, do kterého můžete zaslat otázky předem. Nebojte se zeptat na cokoliv, každá otázka je správná!

Při streamu mi budete moct posílat otázky přímo přes chat.

Jak stream proběhne?

Začínat budeme v 20:30. Technicky se jedná o YT video, takže nebudete muset připojovat webové kamery a audio. Komunikovat budeme pouze přes chat.

Pokud nebudete moct přijít – nevadí. Pošlete mi otázky předem a já je zodpovím. Záznam streamu bude po omezenou dobu přístupný. Budete se moct na stream podívat zpětně a vrátit se k čemukoliv co vás zaujalo.

Co budete potřebovat?

Technicky nic, žádné kamery atd. – v streamu budeme komunikovat přes chat. Stačí si uvařit silnější kávu a vyhradit si čas pro vysílání :) Minulý stream s klienty oToman Studio Academy trval přes 2 a půl hodiny, takže kávy si možná připravte trochu více!:)

Budu se těšit, že se potkáme osobně! Přijďte se podívat na živé vysílání a potkat se při něm!

Video

Pozvánka na Živý Stream 21.4.2022

SHARE IT:

Comments are closed.